WEBSHOP VYŽADUJE COOKIES, PROSÍM ZAPNITE HO!
0ks/0€
Tel.: 0948 021 778 ( PO-PIA 9:00-16:00 )
Akcie Rarity NovinkyWomanManUnisex

Horoskop vôní


BARAN
(21.03.-20.04.)

Povahové črty:

Je natoľko impulzívny, že svoju náladu v momente prenáša na svoje okolie. Trpezlivosť, zdržanlivosť a nenáročnosť sú preňho neznámymi pojmami, jeho vnútorný oheň je pre tieto vlastnosti príliš prchký. Tvrdohlavosť a túžba po nových zážitkoch ho podnecuje k tomu, aby žil pre spontánnosť danej chvíle, pre "tu a teraz". Je netrpezlivý celým telom a keď sa vyskytne veľa nerozhodnosti v jeho okolí, stratí záujem. Zaujíma ho všetko, čo je nové, vzrušujúce a rušné, veci a ľudia, pre ktoré musí bojovať. Hľadá veľké príležitosti, ktoré mu napomáhajú k vlastnému rozvoju, s čím si získava i svoje okolie. Ľudia narodení v tomto znamení sú najvášnivejší a najdynamickejší. Obrovskému sebavedomiu a mobilite môžu ďakovať, že sú stále v centre pozornosti. Ich vyzývavosť sa prejavuje aj v oblasti parfémov, totiž ten najideálnejší si vyberú na základe princípu čím smelšie, tým lepšie.

Vôňa:

Pre aktívnu, impulzívnu a bláznivú povahu žien, ktoré sa narodili v znamení Barana, sú vhodné živé, trochu drzé, opovážlivé vône. Jej obľúbená vôňa vyžaruje smelé a slobodné city, naplní energiou telo i dušu. Muži-Barani majú radi špecifické, charakteristické korenisté vône, ktoré nesporne prezradia ich obdivuhodnú povahu.

Tip pre ženy:

citrusovo - ovocné a orientálne - kvetinové vône

Lou Lou - Cacharel, Flower - Kenzo, Sicily - Dolce & Gabbana, Organza - Givenchy

Tip pre mužov:

orientálne - drevité vône

Pi - Givenchy, Silver Shadow - Davidoff, Pour Homme - Dolce & Gabbana


BÝK
(21.04.-20.05.)

Povahové črty:

Je pokojný a mierny človek, ktorý túto mieromilovnú povahu rozžiaruje do celého svojho okolia. Jeho neoblomná pokojná povaha nepozná výstredné citové výbuchy. Základnými vlastnosťami sú stabilný charakter, rozhodnosť a vytrvalosť. Jeho optimizmus a milá povaha pôsobí uspokojivo i na jeho okolie. Nesmierne šťastie mu spôsobí, keď si môže užívať krásy sveta. Má rád sýtosť a prehnanosť, cení si všetko dobré, ktoré mu môže poskytnúť život. Všetko robí najlepším spôsobom a svojským pôvabom. Jeho prirodzenosť a krása sa spája s luxusnými nárokmi, čo sa odzrkadľuje aj pri výbere parfumov. Aj z kozmetických prípravkov mu vyhovuje len ten najlepší, najnáročnejší najdrahší. Proti jeho racionalite stojí jeho nesmierna zmyselnosť, preto sa hodia parfumy, ktoré zvýrazňujú jeho bujnosť a spájajú divoké arómy s príjemnými kvetovými vôňami!

Vôňa:

Keď si chce vybrať parfém vyhovujúci vlastnej povahe, musí to byť zmes dokonalej jednoduchosti a radinérie. Ženy narodené v tomto znamení obľubujú prenikavé a bohaté vône, kompozície exotických vábivých aróm. Pre mužov sú vhodné jednoduché, ale špecifické, silné vône, ktoré vyžarujú dokonalé teplo a pokoj.

Tip pre ženy:

kvetinovo-ovocné vône

212 - Carolina Herrera, Light Blue - Dolce & Gabbana, J´adore - Christian Dior, Addict - Christian Dior

Tip pre mužov:

drevito-citrusové vône

Anteus - Chanel, Opium - YSL, Essential - Lacoste


BLÍŽENCI
(21.05.-21.06.)

Povahové črty:

Pre jeho povahu je charakteristická ľahkosť, podobá sa na motýľa, ktorý zvedavo lieta, všetko vníma zo svojho okolia a má o všetkom názor. Zmena a polarita môžu byť najdôležitejšími faktormi v jeho živote. Má rád mladistvé riešenia, ktoré sú typické pre živel vzduch. Nadchýnajú ho nové veci a má rád rozmanitosť. Je nemožné predstaviť si ho samého. Potrebuje, aby bol obklopený ľuďmi, a aby bol stále činný. Poháňa ho túžba po duševnom uspokojení, vyriešenie problémov. Blíženci, čo je pre dvojité znamenia typické, majú dve osobnosti. Stále túžia po tom, čo nemôžu mať, a predsa majú všetko! Ich vzplanutia sú iba dočasné: často si menia svojich priateľov, nálady, milencov, či milenky, presne tak, ako svoje parfémy. Zanechávajú za sebou voňavý víchor, pretože s parfémom neštria. Majú radi hlavne tie pestré, viackompozičné parfémy, ktoré im dodajú svieže, ľahké a krehké vyžarovanie!

Vôňa:

Pre existenciu Blížencov je nevyhnutná rozmanitosť, často si mení svoje parfémy podľa svojej nálady. S osobnosťami žien-Blížencov sú v harmónií ľahké, svieže, kvetinové vône. Obľubujú jemné, mladistvé parfémy, z ktorých vyžaruje pocit „žiť je úžasné". Či sa jedná o ženu alebo muža, s rozmanitou povahou Blížencov ladia hlavne svieže vône.

Tip pre ženy:

kvetinovo-drevité-svieže vône

J´adore - Christian Dior, So Givenchy - Givenchy, Envy - Gucci, Chic - Carolina Herrera, Lancome- Hypnose, Code- Giorgio Armani, Crystal Noir- Versace

Tip pre mužov:

aromatické vône

Lanvin L. Homme - Lanvin, Escape - Calvin Klein, Fahrenheit - Dior


RAK
(22.06.-22.07.)

Povahové črty:

Povahovo je kľudný, ale skrývajú sa v ňom silné city. Jeho svet predstavuje ríšu duševného života a fantázie. Silnou stránkou je hlboká duša, na základe ktorej má výnimočné pocity, mimoriadnu schopnosť vžiť sa do situácií iných a pestrú fantáziu. Napriek svojej mäkkosti veľmi dobre vie čo chce, a mnohokrát aj to, čo potrebujú iní. Je súcitný, starostlivý a má veľkú predstavivosť. City má hlboké a stále, neexistuje žiadna priestorová, ani časová vzdialenosť, ktorá by mohla pretrhnúť jeho vzťah ku svojej rodine, alebo narušiť jeho priateľstvo. Ľudia majú v ich živote ústredné postavenie, z jediného pohľadu vedia vycítiť o akého človeka sa jedná. Keď sa necítia v bezpečí, v momente sa skryjú za masku neprístupnosti, ktorú odstránia len v prípade, ak sa nebezpečenstvo pominulo. Zbožňujú život, sú romantický a zdržanlivý, čo sa ukazuje aj pri výbere vôní. Uprednostňujú zdržanlivé, veselé a tajomné parfémy!

Vôňa:

Pre citlivý, romantický temperament žien sú vhodné ľahké vône. Ich obľúbený parfém vyžaruje ženské teplo a zmyselnosť. Parfém, ktorý vracia klasickú ženskosť, ale má črty modernosti, viac rafinérie a jemnosti. Aj výber mužov narodených v tomto znamení ovplyvňujú city a nálady. Obvykle majú radi klasické vône s romantickými, teplými arómami.

Tip pre ženy:

kvetinovo-citrusovo-svieže vône

Cool water - Davidoff, Green Tea - Elizabeth Arden, Splendor - Elizabeth Arden

Tip pre mužov:

citrusovo-drevité vône

Dune - Christian Dior, Pour Homme - Bvlgari


LEV
(23.07.-22.08.)

Povahové črty:

Má hravý temperament, ktorým zabáva aj sám seba a vidí len slnečné stránky života. Chýba z neho falošná hanblivosť a nenáročnosť. Chce veľmi veľa a nekompromisne odstráni všetko, čo mu zabraňuje k dosahovaniu vytúžených cieľov. Zaujíma ho všetko, čo mu život môže dať a nepozná dôvod, prečo by mal byť zdržanlivý. Slnko ho obdarilo veľkodušnosťou a teplom, čo aj premietne na každého. Vyžaruje z neho vitalita. Vie, ako má vystupovať, aby bol v centre pozornosti. Jeho držanie je pyšné, chôdza upúta pozornosť každého! Urobí všetko preto, aby stretnutie s ním bolo nezabudnuteľné, preto použije vždy viac parfému. Jeho najlepšou vlastnosťou je veľkorysosť, aj pri výbere parfémov je jedinečný, impozantný, má rád prízvučné, upútavé.

Vôňa:

Každý, kto sa narodil v znamení Leva má cit pre kvalitu, obľubuje luxusné vône. Pre ženy tohto znamenia sú vhodné parfémy, ktoré ešte lepšie vystihujú to, že sa narodili v znamení Slnka. Aj muži obľubujú vône vyžarujúce energiu a elán, ktoré vzbudia túžbu a podmaňovanie.

Tip pre ženy:

kvetinovo-orientálne vône

Opium - Yves Saint Laurent, Pour Femme - D&G, Éclat D´arpege - Lanvin

Tip pre mužov:

drevité-svieže vône

Romance Silver - Ralph Lauren, Hugo energise - Hugo Boss, Arpege - Lanvin


PANNA
(23.08.-23.09.)

Povahové črty:

Svet Panny tvoria všedné dni. Práve ona ich vie najlepšie usmerňovať a pretvárať. Jej sila spočíva v citlivosti, cieľ v primeranosti a v tom, že ju priťahujú detaily. Je maximalista a má nepokojnú dušu v snahe dosiahnuť dokonalosť nachádza svoju radosť. Koncentruje sa na fakty, je metodická, systematická. Je presvedčená o dôležitosti správnej životosprávy a o zdravej disciplíne. Jej živlom je Zem. Je zdržanlivá, ktorá svoje city skrýva a jej srdce riadi hlavne rozum. Lesk a prepych nie sú pre ňu charakteristické, priťahuje ju prirodzenosť. Sú stále priame, poriadkumilovné a zdržanlivé. Toto ich motivuje aj pri výbere vôní, uprednostňujú parfémy, ktoré sú prirodzené, ale predsa vyvolajú pocit bezpečia.

Vôňa:

Pre prirodzenú zmyselnosť žien narodených v tomto znamení sú vhodné jemné parfémy, vône, ktoré nie sú výstredné, ale predsa vyvolajú pozornosť okolia. Vyhýba sa dotieravým vôňam, radšej si vyberie parfém, ktorý je súčasne silný aj hravý. Muži-panny obľubujú originálne, svieže vône.

Tip pre ženy:

kvetinové (ruža, fialka) vône

Rose Essentielle - Bvlgari, Diorissimo - Christian Dior, Truth - Calvin Klein, Acqua Di Gio - Giorgio Armani

Tip pre mužov:

korenisto-svieže vône

Agua di Roma - Laura Biagotti, Boss in Motion - Hugo Boss, Truth - Calvin Klein, Acqua di Gio - Giorgio Armani


VÁHY
(24.09.-23.10.)

Povahové črty:

Narodení v tomto znamení sú milí a príjemní ľudia, ľahko sa zoznamujú, preto ich majú všade radi. Majú veľmi dobrý estetický zmysel, cenia si ak má niekto dobrý vkus. Majú blízko pekným veciam, preto vytvárajú okolo seba harmóniu. Potrebujú byť duševne vyrovnaní i byť v súlade s celým svojím okolím. Snažia sa dosiahnuť harmóniu vo všetkých oblastiach života. Mnohí vyhľadávajú ich priateľstvo, lebo sú ochotní a zdvorilí. Pre ľudí narodených v tomto znamení je typický mier a poriadkumilovnosť, i po najmenšej hádke sa cítia nesvoji. Obľubujú a aj veľmi dobre používajú farby, vône. Vedia sa vcítiť do situácií iných, sú zvedaví a kvôli týmto vlastnostiam majú blízky vzťah k diplomacii. Uprednostňujú parfémy, ktoré sú plné fantázie, sladké a súčasne aj silné, pretože takéto vône vyjadrujú ich citlivosť a snahu o dokonalosť.

Vôňa:

Majú radi parfémy, ktoré požičiavajú svojim nositeľom pôvab vyžarujúci zo žien ako Brigitte Bardot a Catherine Deneuve. Ony mali ženskosť v krvi a táto vlastnosť je typická pre toto znamenie. Muži-Váhy vedia ako očariť ženy a preto sú pre nich vhodné vkusné a jemné vône.

Tip pre ženy:

kvetinovo-ovocné vône

Deep Red - Hugo Boss, Amor Amor - Cacharel, Lou Lou - Cacharel, Laura - Laura Biagotti, Fragile - Jean-Paul Gaultier

Tip pre mužov:

citrusovo-svieže vône

Armani - Giorgio Armani, Chrome - Azzaro, Amor Amor - Cacharel, Allure Homme Sport- Chanel, Eternity- Calvin Klein


ŠKORPIÓN
(24.10.-22.11.)

Povahové črty:

Povahovo je vášnivý aj zdržanlivý súčasne. Má vitálnu a nevyspytateľnú osobnosť a verí v silu hlbokých vzťahov. Potrebuje cítiť emocionálne bezpečie, na čo a kvôli čomu je schopný použiť veľa energie. V tomto nepozná „zlatú strednú cestu", je schopný žiť len naplno! Niektorí ho milujú, iní ho nenávidia, ale je faktom, že nikto k nemu nezostane ľahostajný. Už len pohľadom očarí každého, spomienka na neho bude nezabudnuteľná. Vie o svojom lákavom vyžarovaní, preto používa parfémy, ktoré ešte viac vystihujú jeho zmyselnosť, a požičiavajú tajomnosť. Škorpióni obľubujú príťažlivé kvetinové vône!

Vôňa:

Pre ženy sú vhodné sladkasté, príťažlivo tajomné vône, z ktorých vyžaruje ženskosť. Provokatívny muži tohto znamenia majú radi parfémy, ktoré sú dvojzmyselné, zmyselné a plné protirečí.

Tip pre ženy:

kvetinovo-orientálne vône

Magie Noire - Lancome, Contradiction - Calvin Klein, Pure Poison - Christian Dior, Allure - Chanel

Tip pre mužov:

orientálne-fougére vône

Le Male - Jean-Paul Gualtier, Homme - JOOP!


STRELEC
(23.11.-21.12.)

Povahové črty:

Je optimista z celej duše, nepozná nemožné. Jeho vitalita vyžaruje neustále šťastie, ktoré napĺňa celé jeho okolie. Dominuje v ňom viera v život. Verí v ľudské dobro, preto je otvorený voči každému. Má rád veľké plány a nepripúšťa si jednoduchosť. S pomocou svojej veľkolepej fantázie a optimizmu robí aj zo všedných dní sviatky. Život chápe ako jedno veľké dobrodružstvo, kde všetko berie uvoľnene. Priťahujú ho exotické veci. Už v mladosti sa môže prejaviť jeho prudký charakter, ktorý má vplyv na celé okolie. Podobne ako jeho povaha, aj jeho vôňa je temperamentná. Svoj optimizmus môžu zdôrazniť ešte väčšmi, ak budú používať balzamové, čerstvé parfémy.

Vôňa:

Pre temperamentnú osobnosť žien sa hodia kvetinové, ľahké vône, ktoré sú súčasne klasické aj športovo elegantné. Ich obľúbená vôňa motivuje k pozitívnemu zmýšľaniu a k dobrej nálade. Pre mužov sú vhodné vône, z ktorých vyžaruje mladosť.

Tip pre ženy:

citrusovo-kvetinové a orientálno-drevité vône

Chance - Chanel, Magnetism - Escada, Miracle - Lancome, Eau Torride - Givenchy

Tip pre mužov:

drevito-korenisté vône

Tempore - Laura Biagotti, Tommy - Tommy Hilfiger


KOZOROŽEC
(22.12.-20.01.)

Povahové črty:

Prevažne má konzervatívny vkus, čiže má pevné morálne hodnoty. Povahovo je pokojný, zdržanlivý. Len po dlhšom čase otvára svoje city i vnútro a len tam, kde sa cíti byť v bezpečí. Na prvý pohľad je veľmi disciplinovaný, ale za touto maskou sa ukrýva temperamentný človek s hlbokými citmi. Je vážny, čo vedie až k prílišnej pracovitosti, alebo aj k spokojnosti. Kozorožci sa narodili v zime a preto sú na prvý pohľad tvrdé osoby. Za dokonalým správaním sa skrýva ich citlivosť a milá povaha. O tomto by vedeli najviac rozprávať ich partneri, veď len oni poznajú starostlivo skrývanú dušu Kozorožcov. Ženy narodené v tomto znamení napriek tomu, že sú zdržanlivé, majú radi vône kvetinové s čerstvou vôňou trávy a zelených rastlín.

Vôňa:

Ženy tohto znamenia sú sebavedomé, silné a energiu vyžarujúce, vedia čo chcú, sú samostatné a ambiciózne. Pravdepodobne použijú silnú, klasickú vôňu, ktorá sa hodí k oblečeniu i líčeniu. Muži-Kozorožci majú radi tradične klasické, chladné vône, ktoré im požičiavajú solídnosť, a predsa aj silu a eleganciu.

Tip pre ženy:

orientálne-korenisté vône

Omnia - Bvlgari, Coco Chanel - Chanel, Light Blue - D&G, Classique - Jean-Paul Gaultier

Tip pre mužov:

aromaticko-fougére vône

La Male - Jean-Paul Gaultier, Homme - JOOP!


VODNÁR
(21.01.-19.02.)

Povahové črty:

Povahovo je veselá a bezstarostná. Jej osobnosť potrebuje zmenu, aby sa mohla rozvíjať. Zo všetkých pohľadov emancipovaná, rada vyčnieva z radu, stále hľadá nové cesty a to preto, aby dokázala svoju samostatnosť. Vodnár si rád zahrá rolu vznešeného introverta, ktorý sa búri voči starodávnym svetonázorom, všetko chce robiť a mať inak, odmieta akúkoľvek etiketu. Nechce robiť to, čo robia iní. Asi preto je samozrejmé, že sa mu hodí všetko originálne. Je vysoko humánny a sociálne ladený. Nemá rád obmedzenosť, slúži mu len na to, aby ju prekonal a preskočil. V láske je nestály, aj v móde si vyberá svojskú cestu, parfémy vyberá tiež nezvyčajné, výnimočné a jedinečné. Vodnári stále hľadajú vlastnú cestu a nič neznášajú viac, ako uzavretosť. Čerstvá kvetinová vôňa alebo vášnivý parfém len stupňujú jeho vyžarovanie, preto by bolo vhodné vybrať si taký. Avšak keď túži po niečom nezvyčajnom a jedinečnom, mal by vyskúšať 2 navzájom sa zhodujúce arómy: účinok bude fantastický a výnimočný!

Vôňa:

Výnimočná žena - výnimočný parfém. Stráni sa konvencií a aj vône si vyberá jedinečné, nezvyčajné. Má rada ľahké, šumivé, mladistvé parfémy, ktoré ju prefíkane a jemne obklopia. Vône, ktoré keď niekto zacíti, hneď bude vedieť o koho sa jedná. Aj parfém muža Vodnára by sme mohli nazvať deklaráciou za nezávislosť, je dynamický, čerstvý a vitálny.

Tip pre ženy:

kvetinovo-drevité vône

Emporio Night - Giorgio Armani, By - D&G, Blv Notte - Bvlgari, Flower - Kenzo

Tip pre mužov:

svieže, drevité vône

Aqua - Bvlgari, L´eau Par Kenzo - Kenzo, Blv - Bvlgari


RYBY
(20.02.-20.03.)

Povahové črty:

Má zložitú, z viac povahových čŕt zloženú osobnosť, je zasnívaná a romantická, vábi ju všetko tajomné. Jej hlavnou povahovou vlastnosťou je láska, porozumenie a pomoc. Je vysoko citlivá, jej život riadia city, nie je racionálna. Jej silnou stránkou sú porozumenie, oddanosť a ostrý spoľahlivý inštinkt. Veľmi citlivo vníma informácie prichádzajúce z okolia a preto má výmočný zmysel pre čas. Aj všednými vecami vie očariť hoci celý svet, tajomne odhalí všetko, a každého naučí vidieť neviditeľné. So svojou sentimentalitou a citlivosťou v momente očarí každého. Dokonale používa svoje jemné ženské zmysly a pretože je schopná vidieť hlbšie stránky vecí, má rada parfémy, ktoré omámia, vystihujú jej citlivosť, vábivosť. Mal by vyberať parfémy, ktoré sú kvetinovej vône a majú úzky vzťah s prírodou. Vôňa čerstvej trávy, dažďa, alebo aróma morského vzduchu ju zoberú do krajiny snov!

Vôňa:

Ženy-Ryby sú večne zasnívané, pre ich romantickú osobnosť sú vhodné jemné, priezračné vône. Jej obľúbený parfém je ako jeden prekrásny sen, na ktorý aj keď sa zobudíme nevieme zabudnúť. Pre mužov tohto znamenia sú vhodné tajomné vône, kde pri zložkách jednotlivých vôní nie sú hranice. Tie sa môžu zmiešať medzi sebou a tak vytvoriť celkom jedinečnú vôňu.

Tip pre ženy:

kvetinovo-ovocné vône

Red Door - Elizabeth Arden, Eden - Cacharel, Noa Fleur - Cacharel

Tip pre mužov:

orientálne-korenisté vône

Dark Blue - Hugo Boss, Kouros Body - Yves Saint Laurent


Top značky

 2016 © parfumstar.sk 
 |  web developed by