Iba originálne parfémy

Parfémy, ktoré u nás môžete zakúpiť zabezpečujeme iba od dodávateľov certifikovaných výrobcov. Táto skutočnosť znemožňuje, aby Vám bol dodaný tovar v zlej kvalite, alebo neoriginálny tovar. Parfémy, ktoré nájdete v našej ponuke, sú od rovnakých dodávateľov ako výrobky v kamenných obchodoch.

Na trhu pôsobíme od roku 2008 a za tú dobu sme obslúžili tisíce spokojných zákazníkov.

Kúpiť parfum na internete je jednoduché a bezpečné.

 

Aj parfum je iba výrobok

Aj napriek tomu je potrebné brať do úvahy, že parfum je výrobok ako akýkoľvek iný a môže sa uňho objaviť vada takisto ako u iných produktov. Medzi najčastejšie vady patria problémy s rozprašovačom, kedy parfum nestrieka vôňu tak, ako by mal. Druhou najčastejšou vadou je „netesnosť“, kedy sa do flakónu dostane vzduch a vôňa, ľudovo povedané, zvetrá. Takáto vôňa potom nevonia tak, ako by mala a zákazník môže dostať pocit, že vôňa nie je originálna alebo je menej kvalitná.
Medzi menej časté problémy potom patrí aj napr. zmena farby. Pri výrobe parfumov sa používajú špeciálne farbivá, ktoré môžu meniť farbu. Typické je to pre vône značky Thierry Mugler. Výrobca o tomto probléme vie, no zmenu pri výrobe zatiaľ neučinil.

  

Reformulácia parfumov

Jedným z dôvodov, prečo môže vôňa voňať inak, než ste zvyknutý, je aj tzv. reformulácia. O čo ide? Niekedy výrobca sám od seba mierne upraví zloženie vône a nedá o tom nikomu vedieť – ani distribútorom, ani predajcom, ani zákazníkom. Parfum sa stále predáva v rovnakom obale, s rovnakým názvom, ale zloženie je mierne upravené. Môže sa tak stať, že po určitú dobu sú na trhu obe verzie, pôvodná aj upravená a Vy si kúpite už novú verziu, ktorá vonia trošku inak než tá, ktorú máte doma. Nejde pritom o vadu.

  

Jedna vôňa z rôznych kútov sveta

Odlišnosti vo vôňach môžu byť spôsobené aj tým, že niektorí výrobcovia určité parfumy upravujú podľa toho, pre aký trh sú určené. Vôňa má teda mierne odlišné zloženie v závislosti od toho, či je určená pre Európu, Ameriku alebo arabské krajiny. Flakón je rovnaký, parfum má rovnaký názov, ale opäť môže voňať trošku odlišne.

 

Svet parfumov je krásne voňavý a Vy si môžete vďaka internetovým predajcom vybrať z tisícky vôní z celého sveta. Komfortne z domova, kedykoľvek sa Vám zachce a za ceny, ktoré sú viac ako príjemné. Nakupovanie parfumov na internete je navyše nielen bezpečné, ale aj jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

ZDROJ: http://blog.pricemania.sk/nakupujeme-online/25-kupit-parfum-na-internete-je-jednoduche-a-bezpecne

Kategórie